Thursday, September 21, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeOpinion“ASH nuk ka më arsye pse të mos bëhet pjesë e qeverisë”

“ASH nuk ka më arsye pse të mos bëhet pjesë e qeverisë”

Bekim Qoku

Ky shtet është është shndërruar tashmë në një plaçkë e përsosur, është një thesar i humbur për politika dhe politikanë kusarësh, që kush e gjen e grabit, e përvetëson.
Në qoftë se një subjekt politik nuk udhëhiqet nga ideale apo kauza të mëdha, qofshin kombëtare apo lokale e njerëzore, apo, në qoftë se i ka këto kauza por nuk ka takat dhe kapacitetet t’i jetësojë ato, do qe më mirë sikur të merrte një qëndrim oportunist, si gjithë të tjerët, e të përfitojë edhe ai nga kjo plaçkë, nga ky thesar i humbur i quajtur Maqedoni e Veriut. Morali dhe politika e shëndoshë në MV ka kohë që kanë marrë fund. Kapni ça t’kapni, çuna.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments