Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniASH-ja, krahu i Selës e shkarkon Arben Taravarin

ASH-ja, krahu i Selës e shkarkon Arben Taravarin

Me 106 vota PËR, Kuvendi i Aleancës për Shqiptarët ka shkarkuar nga pozita e kryetarit të partisë, Arben Taravarin.

Nga kuvendarët e pranishëm i vetmi i cili votoi kundër ishte Bekim Pocesta i cili dhe abestenoi në votim.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments