Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeSliderAsani shënon gol spektakolar, Shqipëri-Poloni 1:0

Asani shënon gol spektakolar, Shqipëri-Poloni 1:0

Është shënuar goli i parë në ndeshjen kualifikuese ndërmjet Kombëtares së Shqipërisë dhe asaj të Polonisë.

 

 

Kombëtarja shqiptare ka kaluar në avantazh 1:0 kundër Polonisë, shkruan lajmi.net.

Jasir Asani ka realizuar eurogol nga një distancë e largët në portën polake në minutën e 38-të.

Ndeshja po zhvillohet në stadiumin “Air Albania” në kryeqytetin shqiptar, në Tiranë.

 

 

Tribunat e stadiumit në kryeqytetin shqiptar janë të stërmbushura me tifozë.

Ndeshja mes Shqipërisë dhe Polonisë është në kuadër të Grupit E në kualifikimet për Kampionatin Evropian 2024.

Në grup me Shqipërinë dhe Poloninë janë edhe Çekia, Moldavia dhe Ishujt Faroe./Lajmi.net/

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments