Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiAs kryetari i ri, as kryetari i vjetër, nuk e asfaltuan këtë...

As kryetari i ri, as kryetari i vjetër, nuk e asfaltuan këtë rrugë në “Risto Krle”-Strugë (FOTO LAJM)

Në lexues i Struga Ekspres dërgon një fotografi nga një rrugë në rruga “Risto Krle” e pa asfaltuar në Strugë .
Ai shprehet se as i vjetri dhe as kryetari i ri i Strugës skanë bërë asgjë për këtë rrugë. (FOTO)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments