Thursday, June 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiArrestohet strugani, kapet me marihuanë

Arrestohet strugani, kapet me marihuanë

Policia e Strugës njofton se më 29.08.2018 në ora 20:40 në Strugë, në rrugën “Petre Gjonçeski Gile”, zyrtarët e policisë gjetën marihuanë gjatë një kontrolli policor të një qytetari të Strugës. Gjithashtu, një kërkim u krye në shtëpinë e të njejtit, ku u gjet marihuanë dhe peshore digjitale të cilat u konfiskuan.
Pas arresttimi të tij, janë marrë masa për të qartësuar plotësisht ngjarjen njofton Policia e Strugës.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments