Wednesday, September 27, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniArrestohet personi që gjuajti me koktel molotovi drejt Kuvendit

Arrestohet personi që gjuajti me koktel molotovi drejt Kuvendit

Arrestohet personi që kërkonte policia dje duke bër apel në opinion se nëse dikush e njihte, të lajmêronte policinë, përcjell Struga Ekspres.

“Gjatë ditës së djeshme është privuar nga liria edhe personi që hodhi koktel molotovi në ndërtesën e Kuvendit më 05.07.2022. Bëhet fjalë për J.S.(18) nga Shkupi, i cili është identifikuar nga video dhe ka pranuar veprën. Pas dokumentimit të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës”, thonë nga MPB.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments