Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiArrestohet Krste Mukoski nga Vevçani i Strugës, deputeti që hapi dyertë e...

Arrestohet Krste Mukoski nga Vevçani i Strugës, deputeti që hapi dyertë e kuvendit

Përveç Mitko Çavkovit janë ndaluar edhe 15 persona të tjerë në mesin e të cilëve gjenden edhe deputetë dhe qytetarë që morën pjesë në dhunën e 27 prillit.
Mes të arrestuarve janë edhe deputeti Kërste Mukovski, deputetja Zhaklina Stefanovska, deputeti Luben Arnaudov, aktori Vllado Jovanovski, Goran Angellov-Qoseto, ish drejtori i fondit shëndetësor Sashe Stefanovski dhe të tjerë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments