Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniArrestohet ish-drejtori i Onkologjisë në Shkup, Nino Vasev

Arrestohet ish-drejtori i Onkologjisë në Shkup, Nino Vasev

Pas një kërkimi të shkurtër është arrestuar edhe ish-drejtori i Klinikës së Onkologjisë në Shkup. N.V, i cili ishte një nga mjekët që nuk u gjet mëngjesin e sotëm në spital.

Sipas informacioneve, ai është gjetur diku përreth klinikës dhe është njoftuar se i është hequr liria.

Bastisje janë bërë edhe në N.N dhe EJ. tê punësuar në këtë klinikë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments