Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniArrestohet hajduti që vodhi veturën e një ish deputeti shqiptar, ja emri...

Arrestohet hajduti që vodhi veturën e një ish deputeti shqiptar, ja emri i tij!

Policia e Shkupit ka ngritur padi penale kundër J.P.(27) nga fshati Gërçec i Shkupit për shkak të vjedhjes së rëndë.
Vjedhja është kryer më 22 janar rreth orës 12:20 në rrugën Boris Sarafov, raportojnë mediumet maqedonase.

Vjedhësi pasi ka marrë veturën menjëherë është aksidentuar dhe në afërsi të fshatit Kondovë e ka lënë veturën dhe ka ikur. Shum shpejt J.P. është arrestuar ndërkaq vetura i’u është kthyer pronarit. Mediat e ndryshme raportuan se vetura e vjedhur ka qenë e ish deputetit të PDSH-së, Fatmir Etemi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments