Thursday, May 30, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniArrestohet anesteziologu që publikonte shtatzënat në “Tik Tok”

Arrestohet anesteziologu që publikonte shtatzënat në “Tik Tok”

Më 14.04.2023, në ora 23:40, në Spitalin e Tetovës, zyrtarët policorë kanë ndaluar V.D. (43), duke vepruar pas kallëzimit të drejtorit të këtij institucioni P.V. , , që V.D., i punësuar si anesteziolog në spital, ka filmuar dhe publikuar përmes rrjetit “Tik Tok” personelin mjekësor dhe pacientët që kanë marrë ndihmë mjekësore. Është njoftuar prokurori publik dhe pas dokumentimit të rastit, atij do t’i dorëzohet raporti përkatës.TS

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments