Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniArrestohet 22-vjeçari, ofendoi dhe sulmoi policët gjatë votimeve

Arrestohet 22-vjeçari, ofendoi dhe sulmoi policët gjatë votimeve

Një qytetar 22-vjeçar i Shkupit sot e ka prishur rendin dhe qetësinë publike në vendvotimin në Shkollën Fillore “Lazo Angellovski” në komunën e Aerodromit. Ai ka ofenduar qytetarë dhe fizikisht i ka sulmuar nëpunësit policorë.

Siç kumtoi MPB, personi është shoqëruar në Stacionin Policor Aerodrom dhe është përcaktuar se bëhet fjalë për K.Zh. (22) nga Shkupi.

Policia është duke ndërmarrë masa për zbardhjen e ngjarjes. Pas incidentit, para shkollës ka prani të përforcuar të policisë, ndërsa votimi është duke u zhvilluar.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments