Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiArrestohen dy persona në Qafethanë

Arrestohen dy persona në Qafethanë

Dje më datë 29.06.2024, në orën 15:00 në pikën kufitare “Qafethan”, punonjësit e policisë kanë ndaluar dy persona nga Shqipëria, të moshës 36 dhe 32 vjeç.

Gjatë kontrollit të pasaportave është konstatuar se ata janë në kërkim sipas një telegrami me shkrim nga MPB- Strugë.

Të njëjtit i janë dorëzuar zyrtarëve policorë të Stacionit Policor Strugë për veprime të mëtejshme, njofton MPB.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments