Saturday, May 18, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiArmend Arsllani: Arritëm të rinovojmë një pjesë të madhe të Spitalit të...

Armend Arsllani: Arritëm të rinovojmë një pjesë të madhe të Spitalit të Strugës, mirënjohje edhe për ata që na ndihmuan (FOTO)

▪️76-vjetori i themelimit të OBSH-së ⚕ është një rast për të parë prapa dhe të paktën për të përmendur shkurtimisht sukseset e shëndetit publik që kanë përmirësuar cilësinë e jetës në 7️⃣ dekadat e fundit.
▪️#SpitaliiPërgjishëmiStrugës 🏥 këtë vit realizoi një nga projektet më të mëdha, me të cilin arriti të rinovojë një pjesë të madhe të spitalit me mjetet e veta.
▪️ 7 Prilli, dita e shëndetit, e cila këtë vit festohet nën moton “Shëndeti im, e drejta ime” është një rast për t’i treguar respekt dhe mirënjohje të madhe disa miqve tanë 🧍 që ndihmuan në realizimin e projektit, për të cilin do të shpërblehen me falenderime të veçanta📜
#WorldHealthDay
#HospitalRenovationProject

Armend Arsllani-Drejtor i Spitalit të Përgjithshëm të Strugës!


…..
▪️76 годишнината од основањето на СЗО ⚕ е повод да се навратиме и барем на кратко да ги споменеме успесите на јавното здравство кои го подобрија квалитетот на животот во последните 7️⃣ децении.
▪️#ОпштаБолницаСтруга 🏥 оваа година реализира еден од најголемите проекти при што успеа со сопствени средства да реновира голем дел од болницата.
▪️7-ми април, денот на здравјето, кое годинава се одбележува под мотото “Мое здравје, мое право” е пригода за оддавање достојна почит и голема благодарност на дел од нашите пријатели🧍‍♂️ кои помогнаа во реализација на проектот, за што ќе им бидат доделени и посебни благодарници📜
#WorldHealthDay
#HospitalRenovationProject

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments