Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiArjanit Hoxha dhe Fadil Zendeli nga Lëvizja Besa nesër vizitojnë Strugën, Ohrin,Belicën...

Arjanit Hoxha dhe Fadil Zendeli nga Lëvizja Besa nesër vizitojnë Strugën, Ohrin,Belicën dhe Dibrën (FOTO)

Nesër vijnë në Strugë, ne kuader te fushates te organizuar nga Lëvizja BESA per informimin e qytetarëve ne lidhje me arritjen e koalicionit fitues për zgjedhjet e parakohshme parlamentare te cilet do mbahen më 12 Prill 2020, njoftojnë nga Lëvizja BESA!

Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Besa,Arjanit Hoxha dhe Nënkryetari i Lëvizjes Besa, Fadil Zendeli do të takohen nesër me banorët e Ohrit, Strugës,fshatin Belicë dhe Dibrën.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments