Monday, March 20, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQytetiArinjtë zbresin në Strugë bashkë me të vegjëlit e tyre (FOTO)

Arinjtë zbresin në Strugë bashkë me të vegjëlit e tyre (FOTO)

Një banor i Vevçanit të Strugës ka paraqitur dëmet që i kanë shkaktuar arinjtë bashkë me të vegjëlit e tyre duke i dëmtuar koshat e bletëve, dëme këto të konsiderueshme, njofton Struga Ekspres.
Kamerat kanë fiksuar momentin ku arinjtë janë të pranishëm tek koshi i bletëve duke shijuar mjaltin.
Këto dëme janë paraqitur edhe në Njësinë Rajonale të Ministrisë së Bujqësisë dhe Pylltarisë në Strugë.
Në këtë Njësi janë paraqitur edhe dëme të tjera që kanë shkaktuar arinjtë gjatë këtyre ditëve.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments