Thursday, June 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiArgjend Lloga ka gati një super projekt, një këngë kushtuar heroit Nuri...

Argjend Lloga ka gati një super projekt, një këngë kushtuar heroit Nuri Mazari- Komandant Struga (FOTO)

Një artist që din ti këndojë mjaft bukur këngëve të dashurisë por edhe atyre që kanë nota të forta atdhedashurie e patriotizëm. Ky është këngëtari Argjend Lloga i cili përshtatet me muzikën që ai këndon në çdo zhanërr muzikor. Ne mësojmë se Argjendi ka gati një super projekt, një këngë kushtuar Komandant Struga, heroi që me krismën e parë të pushkës së tij në Tanushë më 16 mars të vitit 2001 u dëgjua anembanë botës, Nuri Mazari.

Heroizmi i tij do të vijë bukur edhe me një super video të përshtatur më së miri e ku interpretimi nuk do të ketë fjalë nga artisti i shumë hiteve. Kënga do të quhet ” Valë e Drinit që nuk vdes” dhe vjen shumë shpejt./portali shqiptar.com, përcjell Struga Ekspres.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments