/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Ardian Azemi mund serbin në mes të Beogradit, kualifikohet në finale
Slider, Sport

Ardian Azemi mund serbin në mes të Beogradit, kualifikohet në finale

Boksieri ynë, Ardijan Azemi, ka shënuar fitore të madhe në Beograd, shkruan News-TV.

Ai po merr pjesë në turneun ndërkombëtar “Dorëza e Artë”.

Azemi tregoi një paraqitje shumë të mirë ndaj boksierit serb Relja Stojkoviç.

“Beograd / Fitoreee dhe Finale ARDIJAN AZEMI fitoj në gjysemfinale kunder RELJA STOJKOVIÇ ne turneun nderkombëtar të boksit DORËZA E ARTË PËR TË RINJ OMLADINSKA ZLATNA RUKAVICA. Urime gjthve”, shkruan trajneri Naser Haruni.

February 21, 2021

error: Content is protected !!
Struga Ekspres