Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKosovëArbnora e zhdukur para disa ditësh, është në Maqedoni, ja çka thotë...

Arbnora e zhdukur para disa ditësh, është në Maqedoni, ja çka thotë i fejuari saj

Arbnora Dorba, 22 vjeçarja nga Skenderaj është larguar para tre ditësh prej shtëpisë së saj pa dijeninë e askujt nga të afërmit. Të shqetësuar, ato kanë paraqitur rastin në policinë e Kosovës duke e shpallur të humbur.

Familja të dielën në mbrëmje ka pranuar një telefonatë nga vajza e tyre. Me gjasë Arbnora është në Maqedoni. Familjarët nuk kanë dashur të japin detaje për media duke thënë se po merren organet e rendit. Ndërkaq, i fejuari i Arbnora Dobrës thotë se nuk është ne dijeni për arsyen pse është larguar ajo.

Ai thotë se nuk e di nëse e fejuara e tij me të vërtetë ka kaluar kufirin me dëshirë apo ka qenë e kërcënuar. Por thotë që tani është më i qetë pasi ajo është lajmëruar. E Policia e Kosovës e konfirmojnë se 22 vjeçarja nga Skenderaj ka kaluar kufirin dhe thonë që po bashkëpunojnë me shtetin fqinjë për të lokalizuar vendndodhjen.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments