Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniArbër Ademi: Nuk do të ketë shkarkime të drejtorëve dhe ministrave

Arbër Ademi: Nuk do të ketë shkarkime të drejtorëve dhe ministrave

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi para fillimit të mbledhjes së partisë në Reçicë të Vogël tha se nuk ka shkarkime në rend dite por do diskutohen çështjet që kanë përgjegjësi si parti.

”Jo në njoftim nuk kemi marrë në propozim të rendit ditës, shkarkime e gjëra të tilla. Kështu që adresojmë gjitha çështjet diskutojmë gjitha çështjet, përcaktojmë orientime që ta perfeksionojmë orientimin tonë, për arsye se BDI mban përgjegjësi të lartë dhe duhet të përgjigjemi në gjitha sfidat që përballemi” – tha deputeti i BDI-së, Arbër Ademi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments