Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniArben Taravari: Njerëzit tradhëtohen vetëm nga ata që i kanë besuar…”

Arben Taravari: Njerëzit tradhëtohen vetëm nga ata që i kanë besuar…”

Nëpërmjet një postimi në Fejsbuk kandidati për president nga Vlen Arben Taravari ka reaguar pas nënshkrimit të marrëveshjes për koalicion ne zgjedhje mes Ali Ahmetit dhe Ziadin Selës.

“Njerëzit tradhëtohen vetëm nga ata që i kanë besuar…”, ka shkruar Taravari.

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments