Monday, November 28, 2022
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQytetiArben Taravari nesër vjen në Strugë

Arben Taravari nesër vjen në Strugë

Të nderuar përkrahës të Aleancës për Shqiptarët-dega Strugë

Ju informojmë dhe ju ftojmë në takimin informativ të U.D. Kryetarit të ASH-së z.Arben Taravari dhe kryetarit të deritanishëm z.Ziadin Sela me strukturat dhe qytetarët e Strugës me rrethinë, që do të mbahet në zyrën e partisë në Strugë, më datë 1 Tetor (e shtunë) në ora 20:00.

Zyra ndodhet tek rruga e avokatëve pran gjyqit në Strugë.

Ju falëminderojm paraprakisht për prezencën tuaj dhe mirë u takofshim.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments