Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniArben Taravari: Danella Arsovska me shtetësi bullgare nuk ka moral të jetë...

Arben Taravari: Danella Arsovska me shtetësi bullgare nuk ka moral të jetë kryetare e Shkupit

Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari, në intervistën e fundit për Fokus, ka folur lidhur me zhvillimet e fundit, gjatë të cilave ndodhën edhe përplasjet te sheshi Skenderbeu.
Ai ka thënë se posedon informacione që skenari për incidentin pas të cilit u arrestua Isuf Koka, kurse vëllau i tij Zudi Koka u shkarkua nga posti i drejtorit në ndërmarrjen komunale në Shkup, qëndrojnë LSDM dhe BDI.
Taravari kanë kritikuar kryetaren e qytetit të Shkupit Danella Arsovska, për të cilën ka thënë se me shtetësi bullgare nuk ka moral të jetë kryetare e qytetit të Shkupit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments