Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiApel nga “NP Komunale-Strugë”

Apel nga “NP Komunale-Strugë”

Apel nga “NP Komunale-Strugë”

Të nderuar qytetarë,

Ju lusim që të kemi kujdes të mos dëmtojmë pjeset urban,pemët,lulet dhe gjelbërimet që janë vendosur në qytet nga ana e “NP Komunale-Strugë”. Veprime të tilla vetëm sa e dëmtojnë qytetin dhe ia prishin imazhin Strugës tonë të bukur.

Të kujdesemi të gjithë bashkë për një qytet sa më të pastër dhe më të bukur.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments