Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAlsat: 85 anëtarë të Kuvendit të ASH-së, mbështesin Taravarin dhe bashkëpunimin me...

Alsat: 85 anëtarë të Kuvendit të ASH-së, mbështesin Taravarin dhe bashkëpunimin me Opozitën Shqiptare

85 anëtarë të Kuvendit të ASH-së kanë nënshkruar deklaratën mbështetëse për Taravarin dhe bashkëpunimin me opozitën shqiptare, shkruan Alsat.

Kjo është bërë e ditur sonte, në tubimin e thirrur nga Taravari, që po mbahet aktualisht në Kumanovë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments