Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQyteti"Alla Kompani" ndihmon Spitalin e Përgjithshëm të Strugës (FOTO)

“Alla Kompani” ndihmon Spitalin e Përgjithshëm të Strugës (FOTO)

Drejtori i Spitalit të Përgjithshëm të Strugës, Muhamet Asani falenderon kompaninë Alla Kompani për ndihmën e radhës në këtë spital, informon Struga Ekspres.

Faliminderimi kesaj rradhe eshte per Alla Kompani dhe pronarin Afrim Alla per ndihmen e rradhes ne Spitalin e Struges.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2066454000152764&id=100003645529715

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments