Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAli Ahmeti: Sa shumë dhimbje që na solli mëngjesi i sotëm

Ali Ahmeti: Sa shumë dhimbje që na solli mëngjesi i sotëm

Reagon Ali Ahmeti pas tragjedisë të rende ku humben jeten 46 persona nga Maqedonia e Veriut në Bullgari, shkruan Struga Ekspres.

Sa shumë dhimbje që na solli mëngjesi i sotëm.

Aksidenti i tmerrshëm i trafikut në Bullgari mori jetën e kaq shumë qytetarëve tanë.

Në këto çaste të rënda pikëllimi dhe dhimbjeje, shpreh ngushëllime më sinqerta për familjet e atyre që humbën jetën në aksidentin tragjik në Bullgari dhe lus Zotin t’ju falë durim familjarëve dhe shërim të lënduarve, shkruan Ali Ahmeti,raporton Struga Ekspres.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments