Wednesday, September 27, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAli Ahmeti ngushëllon familjen Zylbehari që humbi 5 anëtarët

Ali Ahmeti ngushëllon familjen Zylbehari që humbi 5 anëtarët

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti ka ngushëlluar familjen Zylbehari ku dje 5 anëtarë të kësaj familje humbën jetën tragjikisht nga zjarri që mbërtheu shtëpinë e tyre në Tetovë.
“Ngushëllimet më të sinqerta për humbjen e madhe dhe shumë të rëndë të familjes Zylbehari nga Tetova në tragjedinë e tmerrshme që i kaploi vogëlushët dhe nënën e tyre. Bashkëndjej me dhimbjen e familjarëve dhe më të dashurve. U prehshin në paqe”, ka shkruar Ahmeti në Facebook.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments