Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiAleanca e Strugës: Komuna po shkatërron shëtitoren e re (FOTO)

Aleanca e Strugës: Komuna po shkatërron shëtitoren e re (FOTO)


Kjo shëtitore u ndërtua me mund për nevojat e qytetarëve dhe turistëve që vizitojnë qytetin tonë. Rreptësisht është e ndaluar për qarkullim automjetesh.
Por për administratën e re lokale dhe kryetarin e komunës të shkelësh ligjin është më se normale. Shkatërruesit e çdo të mire që ka qyteti e që janë në krye të komunës të reagojnë urgjentisht. Të ndalohen të tilla shkelje dhe dëmtime të pronës publike. I bëjmë thirrje edhe organeve policore që të marrin masat e nevojshme për të parandaluar dhe dënuar të gjithë personat e pandërgjegjshëm që shkatërrojnë pronën e përbashkët.
Pamje të tilla irrituese po shohim përditë e më shpesh që prej marrjes së mandatit të kryetarit më shkatërrues në ekzistimin e Komunës së Strugës.

(Aleanca për Shqiptarët-Strugë)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments