Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiAleanca: Diaspora strugane në Zvicër dhe Austri e përkrah fuqishëm simbolin e...

Aleanca: Diaspora strugane në Zvicër dhe Austri e përkrah fuqishëm simbolin e rezistencës, Ziadin Sela (FOTO)

Diaspora strugane në Zvicër dhe diaspora strugane në Austri e përkrah fuqishëm, me krenari dhe dinjitet liderin dhe simbolin e rezistencës Ziadin Selën për kryetar të komunës së Strugës dhe organizon udhëtime për në Vendlindje.

(Aleanca për Shqiptarët)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments