Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAksione kontrolli në lokale, u shërbyen me alkool persona të mitur dhe...

Aksione kontrolli në lokale, u shërbyen me alkool persona të mitur dhe u gjet drogë

Me datë 15/16.09.2023, në periudhën prej orës 23:30 deri në ora 02:10, zyrtarët policorë nga SPB Manastir kanë kryer kontrolle në zonën e Manastirit në objektet hotelierike, ku në një objekt janë gjetur 50 të mitur pas mesnate, nga të cilët 18 kanë konsumuar alkool.

Ata u janë dorëzuar prindërve dhe pas dokumentimit të rastit do të vijojnë raportet përkatëse.

Me datë 15.09.2023, në ora 22:15, zyrtarët policorë nga SPB Manastir kanë ndaluar L.K.(31) nga Shkupi dhe V.M.(22) nga Manastiri në një objekt hoteliere në Manastir, tek të cilët është gjetur lëndë pluhuri e bardhë.

Më datë 16.09.2023, në periudhën nga ora 00:00-04:00 në zonën e Prilepit janë kryer kontrolle në objektet hotelierike, ku në një lokal në Prilep pas mesnate është gjetur një i mitur, i cili ka qenë. u është dorëzuar prindërve të tij dhe pas dokumentimit të rastit do të ndjekin parashtresat përkatëse.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments