Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiAksion humanitar nga Myftinia e Strugës (FOTO)

Aksion humanitar nga Myftinia e Strugës (FOTO)

Aksion humanitar nga Myftinia e Strugës!

Sot më 14.09.2023 (e enjte), Myftinia e Strugës pati aksion humanitar duke shpërndarë tesha, miell, artikuj ushqimor si dhe mish kurbani për 100 familje. Falenderojmë aktivistin tonë Ajrush Miftari i cili e ruajti mishin që u nda nga Bfi dhe që teproj nga kurban bajrami me qellimin që i njëjti të shpërndahet sot. Në këtë aksion humanitar në prag të stinës së vjeshtës prezent ishin myftiu i Strugës Salim ef Sulejmani bashkë me shefin e kabinetit si dhe referentin fetaro arsimor në myftininë e Strugës si dhe imami i f. Kalisht. Allahu na ndihmoftë në aksionet tjera.
Myftinia e BFI – Strugë gjithmonë ka qenë dhe është në shërbim edhe të nevojtarëve tanë sa herë që është nevoja.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments