Wednesday, March 29, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniAksidentohet dhe ndërron jetë voglushja 5 vjeçare

Aksidentohet dhe ndërron jetë voglushja 5 vjeçare

Një aksidend ka ndodhur mbrëmë në fshatin Dobrosht me pasojë vdekjen e voglushes 5 vjeçare. Ende nuk është e qartë si ka ndodhur aksidenti, por sipas informatave me të cilat posedon portali “tetova1”, 5 vjeçarja me babain ka qenë në veturë e cila është aksidentuar në rrugën malore mbi fshat. Poashtu edhe babai është mjaft i lënduar nga aksidenti.
Informata më të detajuara do të ju publikojm në orët në vazhdim.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments