Friday, February 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAksidentohet dhe ndërron jetë voglushja 5 vjeçare

Aksidentohet dhe ndërron jetë voglushja 5 vjeçare

Një aksidend ka ndodhur mbrëmë në fshatin Dobrosht me pasojë vdekjen e voglushes 5 vjeçare. Ende nuk është e qartë si ka ndodhur aksidenti, por sipas informatave me të cilat posedon portali “tetova1”, 5 vjeçarja me babain ka qenë në veturë e cila është aksidentuar në rrugën malore mbi fshat. Poashtu edhe babai është mjaft i lënduar nga aksidenti.
Informata më të detajuara do të ju publikojm në orët në vazhdim.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments