Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAksident tragjik në Shkup, humb jetën një çiklist

Aksident tragjik në Shkup, humb jetën një çiklist

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se në aksidentin në të cilin u përfshi një automjet dhe goditi çiklistët sot pasdite në Shkup, një person ka humbur jetën dhe një tjetër është lënduar.

“Në ora 15:48 është denoncuar se në rrethrotullimin afër Radishanit për në Tetovë ka ndodjhur aksident ku është përfshirë automjet “Mazda” me tabela të Shkupit e drejtuar nga R.R (63) dhe dy çiklistë A.SH i cili ka humbur jetën në vendngjarje dhe A.P i cili ka marrë lëndime trupore dhe është dërguar në urgjencë në spitalin “Nëna Terezë”, thuhet në njoftimin e policisë.

Për momentin ekipet policore po bëjnë këqyerjen e vendit të ngjarjes.

Pas dokumentimit të rastit, ndaj do të parashtrohen edhe edhe parashtresa adekuate.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments