Kupa
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Aksident tragjik në rrugën Strugë-Ohër, humb jetën një person
Qyteti, Slider

Aksident tragjik në rrugën Strugë-Ohër, humb jetën një person

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në rrugën e vjetër Ohër – Strugë. Një kamion goditi një këmbësor, ku edhe gjeti vdekjen.

“Sonte rreth orës 19 në SPB Ohër është raportuar se në rrugën e vjetër Ohër – Strugë, pranë Liqenit të Ohrit, një kamion ka goditur një këmbësor, i cili ka vdekur në vendin e aksidentit. Vdekjen e ka konfirmuar mjeku i Shërbimit të Urgjencës Mjekësore. Inspektimet i kryhe nga ekipe të SPB- Ohër. Për shkak të aksidentit, trafiku u ridrejtua në autostradë ”, thonë nga SPB Ohër dhe njoftojnë më shumë informacion gjatë së nesërmes.

Struga Ekspres

August 12, 2021

Struga Ekspres