Friday, June 2, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeShqipëriAKSIDENT TRAGJIK NE NJE FAMILJE SHQIPTARE

AKSIDENT TRAGJIK NE NJE FAMILJE SHQIPTARE

Një familje shqiptare me banim në Arezzo të Italisë është përfshirë në një aksident tragjik, ku ka humbur jetën një 38-vjeçar, ndërsa kanë mbetur të plagosur 3 persona, të gjithë anëtarë të një familjeje.

Aksidenti ka ndodhur pranë Imolas rreth orës 09:00 të mëngjesit të sotëm.

Familja shqiptare ishte duke udhëtuar me një Alfa Romeo 147, kur ka shpërthyer njëra gomë dhe makina është përmbysur  duke i marrë jetën shoferit 38-vjeçar.

Të plagosur kanë mbetur 3 personat e tjerë që ndodheshin në makinë, 2 burra dhe një fjalë 19 vjeç, të gjithë të shtruar në spitalin e Imolas.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments