Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAksident tragjik, humb jetën 34 vjeçari

Aksident tragjik, humb jetën 34 vjeçari

Në rrugën rajonale Shtip–Koçan, më saktësisht tek ura në Tërkanjska Reka, mbrëmë ka humbur jetën një i ri 34-vjeçar me inicialet D.A. nga fshati Beli i Koçanit.
Zëdhënësja e policisë së Shtipit, Gordana Panajotova informoi se aksidenti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22: 00 në rrugën rajonale Shtip – Koçan, ku i riu me inicialet D.A. po lëvizte me automjetin e tij në aksin Shtip – Koçan dhe për shkaqe ende të panjohur ka dalë nga rruga dhe si pasojë ka humbur jetën.

Në vendin e aksidentit ka mbërritur një ekipi mjekësor nga urgjenca e spitalit të përgjithshëm të Koçanit por nuk kanë mundur të bëjnë asgjë veçse të konstatojnë vdekjen e tij.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments