Wednesday, April 24, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriAksident tragjik, humb jetën 31 vjeçari

Aksident tragjik, humb jetën 31 vjeçari

Një aksident me motor i ka marrë jetën një të riu në kryeqytet.

Këtë të martë, 31-vjeçari K.XH. ka qenë duke drejtuar një motor te “Pjetër Budi”, ku sipas Policisë, ka dalë nga rruga dhe është rrëzuar nga motori, duke marrë lëndime.

I riu është transportuar në spital, por pavarësisht ndihmës së mjekëve, ka ndërruar jetë.

Materialet për rastin u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për vlerësim.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments