Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAksident në rrugën drejt Mavrovës, rrokulliset vetura (FOTO)

Aksident në rrugën drejt Mavrovës, rrokulliset vetura (FOTO)

Rreshjet e fuqishme të borës në pjesën perëndimore të Maqedonisë kanë rënduar qarkullimin në rrugën Gostivar – Mavrovë.
Kushtet për qarkullim shkaktojnë rëndesë ndërkaq vecmë është regjistruar edhe aksidenti i parë. Para hyrjes në Mavrovë, është rrokullisur një veturë. Policia është në vendngjarje dhe priten informacione më të detajuara.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments