Monday, March 20, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniAksident në magjistrale, tre persona të lënduar

Aksident në magjistrale, tre persona të lënduar

Tre persona janë lënduar në një aksident rrugor që pasdite në orën 17:50 ka ndodhur në rrugën magjistrale A3 Koçan – Shtip, afër fshatit Obleshevë.

Siç kupton MIA, në aksidentin rrugor kanë marrë pjesë një autobus dhe një makinë udhëtimi. Personat e lënduar janë transferuar në Qendrën mjekësore të Koçanit.

Aksidenti në rrugën magjistrale A3 Koçan – Shtip afër fshatit Obleshevë po ridrejtohet.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments