Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAksident në magjistrale, tre persona të lënduar

Aksident në magjistrale, tre persona të lënduar

Tre persona janë lënduar në një aksident rrugor që pasdite në orën 17:50 ka ndodhur në rrugën magjistrale A3 Koçan – Shtip, afër fshatit Obleshevë.

Siç kupton MIA, në aksidentin rrugor kanë marrë pjesë një autobus dhe një makinë udhëtimi. Personat e lënduar janë transferuar në Qendrën mjekësore të Koçanit.

Aksidenti në rrugën magjistrale A3 Koçan – Shtip afër fshatit Obleshevë po ridrejtohet.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments