Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiAksident i rëndë në Strugë

Aksident i rëndë në Strugë

Më datë 29.12.2023, në ora 11:10, është raportuar se në Strugë automjeti i pasagjerëve “Peugeot” me targa të Vevçanit, i drejtuar nga një 33-vjeçar nga fshati Vevçan, ka goditur një 80-vjeçar nga Struga.

Në aksident këmbësori ka pësuar lëndime të rënda trupore, të konstatuara në Spitalin Special “Shën Erazmo” në Ohër. Inspektim është kryer nga Prokurori Publik dhe një ekip inspektues nga Stacioni Policor Strugë, njofton MPB.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments