Sunday, June 4, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniAksident i rëndë në Shkup: Tenton të shmang automjetin tjetër, përplas dhe...

Aksident i rëndë në Shkup: Tenton të shmang automjetin tjetër, përplas dhe lëndon rëndë dy vajza që prisnin autobus

Dy vajza me lëndime të rënda me autoambulancë u transportuan në spital pasi një veturë xhip i aksidentoi ato derisa prisnin autobusin në stacion.

Makina xhipi, që po lëvizte nga Gjorce Petrov për në Qendër, humbi kontrollin dhe u përplas me vajzat, pasi u përpoq të shmangte makinën Yugo e cila sipas informacioneve paraprake, kaloi rrugën dhe hyri në korsinë ku kalonte vetura e markës Jeep.

Drejtuesit e të dy automjeteve nuk janë të lënduar derisa policia po bën inspektim te vendi i aksidentit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments