Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAksident i rëndë në rrugën Ohër-Shën Naum, përplasen tre makina, ka disa...

Aksident i rëndë në rrugën Ohër-Shën Naum, përplasen tre makina, ka disa të lënduar rëndë

Më datë 01.01.2024 në ora 18:30 është raportuar se në rrugën rajonale Ohër-Shën Naum ka ndodhur një aksident trafiku në të cilin janë lënduar disa persona.

Aksidenti ka ndodhur në mes të mjetit motorik
të pasagjerëve “Golf” me targa të Malit të Zi i drejtuar nga V.I.(77) nga Republika e Malit të Zi, mjetit motorik “Mercedes” me targa të Serbisë i drejtuar nga S.M.(27) nga Republika e Serbisê dhe vetura e pasagjerëve e tipit “Ford” me targa të Ohrit, e drejtuar nga S.T.(61) nga Ohri. Në aksident është lënduar rëndë një pasagjere nga automjeti “Golf” O.I.(70) nga Republika e Malit të Zi, ndërsa nga automjeti “Golf” janë lënduar dy pasagjerë dhe nga automjeti “Mercedes”, tre drejtuesit e automjeteve kanê marrê lêndime tê rênd, është konstatuar në Spitalin “Shën Erazmo” në Ohër.Policia po heton rastin.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments