Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAksident i rëndë në rrugën Ohër-Kërçovë, policia jep detajet

Aksident i rëndë në rrugën Ohër-Kërçovë, policia jep detajet

Dje më më datë 17.07.2022, në ora 07:35, në SPB Ohër është raportuar se në rrugën Ohër-Kërçovë, në mes të fshatrave Vërbjan dhe Slivovë, ka ndodhur një aksident trafiku, ku dy persona kanë mbetur të lënduar.

Në aksident është përfshirë automjeti i pasagjerëve “BMW” me targa të Gostivarit, i drejtuar nga 27-vjeçari A.A. nga Gostivari, i cili ka dalë nga rruga. Nga aksidenti ka pësuar lëndime të rënda drejtuesi i mjetit, pasagjeri, 21-vjeçari S.Z. dhe një pasagjer tjetër i mitur nga Gostivari, të konstatuar në Spitalin Special “St. Erazmo”. Inspektimi është kryer nga ekipi i SPB- Ohër, njofton MPB.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments