Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAksident i rëndë në rrugën e vjetër Shkup – Tetovë afër fshatit...

Aksident i rëndë në rrugën e vjetër Shkup – Tetovë afër fshatit Bukoviq, ka edhe viktimë

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në rrugën e vjetër Shkup-Tetovë, më saktësisht afër stadiumit të fshatit Bukoviq, informon Klan M.

Nga MPB për Klan Maqedoni e konfirmuan se ka një viktimë.

Ndihma e shpejtë dhe policia janë në vendin e ngjarjes, për më shumë detaje do të kemi pas pak.. /KlanMacedonia/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments