Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAksident i rëndë, humb jetën 21-vjeçari

Aksident i rëndë, humb jetën 21-vjeçari

Një djalë ka shkelur dy shokë, njëri ka vdekur në Spitalin klinik të Shtipit, ndërsa i dyti po lufton për jetën.

Sipas SPB Shtip, rreth orës 05:20 është raportuar se në rrugën kryesore Shtip – Koçan, në vendin e quajtur “Brilliant”, automjeti “Opel Astra” me targa të Shkupit, i drejtuar nga K.T. nga Shkupi, ka goditur 21-vjeçarin A.G. nga fshati Kadino i Shkupit dhe tjetrin A.P. nga fshati Trubarevë, Shkup, i cili paraprakisht ka udhëtuar me të njëjtin automjet. Të dy kanë pësuar lëndime dhe janë transportuar në Spitalin klinik të Shtipit, ku në ora 7:15 A.G. vdiq, dhe te A.P. janë konstatuar lëndime trupore.

Inspektim është kryer nga një ekip i SPB Shtip.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments