Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAi shpëtoi, por djali i vdiq, babai flet për herë të parë...

Ai shpëtoi, por djali i vdiq, babai flet për herë të parë për aksidentin (VIDEO)

Njëri nga të mbijetuarit e aksidentit tragjik të 23 nëntorit, Orhan Aliti ekskluzivisht për Alsat flet për tragjedinë e 23 nëntorit në Bullgari, ku për pasoj 45 persona mbetën të vdekur.

Orhan Aliti i mbijetoi aksidentit, por jo dhe tragjedisë, sepse për fat të keq humbi djalin e tij Visarin me të cilin bashkë ishin në ekskursion në Turqi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments