Thursday, June 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAfrim Gashi: U morëm vesh për ta rrëzuar Qeverinë LSDM-BDI

Afrim Gashi: U morëm vesh për ta rrëzuar Qeverinë LSDM-BDI

Afrim Gashi nga Kuvendi tha se sot ka pasur iniciativë për krijimin e një shumice e cila do të kërkojë interpelancë, për rrëzimin e qeverisë.

“Ne si koalicion opozitar kemi dhënën nënshkrimet e tona që kjo qeveri të bie. Për gjithçka tjetër do të varet se si do të rrjedhin proceset. Natyrisht këmbëngulim si parti dhe si koalicion që nuk do të jemi pjesë e një qeverie e cila e ndryshon kursin euroatlantik, por jemi bindur se brenda këtyre ditëve përveç këtyre 61 do të jenë edhe disa deputetët tjerë dhe do të ketë shumicë të re”, tha Gashi, raporton SHENJA.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments