Monday, April 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQyteti9 shofer strugan gjobiten nga policia

9 shofer strugan gjobiten nga policia

Më datë 14.01.2024, në periudhën nga ora 12:00 deri në ora 18:00, janë kryer kontrolle të intensifikuara në komunikacion në zonën e SPB Ohër,shkruan Struga Ekspres.

Njëkohësisht, nga ana e punonjësve të policisë janë gjobitur 21 drejtues mjetesh të cilët kanë qarkulluar me mjete motorike brenda dhe jashtë qytetit me shpejtësi më të madhe se norma e lejuar, prej të cilëve 11 në Ohër, 9 në Strugë dhe 1 në Dibër, njofton SPB-Ohër.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments