Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni78 vjeçarja ndërron jetë në Spitalin e Eshtrave, arrestohet i biri

78 vjeçarja ndërron jetë në Spitalin e Eshtrave, arrestohet i biri

Më datë 09.02.2024, në ora 10:00, në SPB Ohër është raportuar se rreth orës 01:00, në spitalin “Shën Erazmo” në Ohër, me automjet të ndihmës së shpejtë mjekësore është sjellë një grua 78-vjeçare, e shoqëruar nga djali i saj 44-vjeçar, të dy nga Bugojno, Bosnjë-Hercegovinë.

Sipas raportit, djali i saj është larguar nga spitali dhe gruaja ka ndërruar jetë menjëherë. Personi është gjetur në rrugën “Sirma Vojvoda” në Ohër, ku është privuar nga liria. Trupi i pajetë i të ndjerit është dorëzuar për obduksion. Në koordinim me prokurorin publik po ndërmerren masa për zbardhjen e plotë të rastit, njofton SPB-Ohër.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments