Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQyteti60 mijë e 530 votues strugan sot do të zgjedhin kryetarin e...

60 mijë e 530 votues strugan sot do të zgjedhin kryetarin e Strugës

Sot në Strugë do të votojnë 60530 votues në 101 pika vendvotimi për të zgjedhur të parin e Strugës,njofton Struga Ekspres
Për herë të gjashtë në Strugë,qytetarët strugan do të zgjedhin kryetarin e komunës së Strugës.
Pikat e vendvotimeve do të hapen në ora 07:00 dhe do të mbyllen në ora 19:00.
Kujtojmë se në Strugë garojnë Ziadin Sela dhe Ramiz, kandidat për të synuar kreun e komunës së Strugës.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments